در حال بارگذاری...
  • مشاوریار- «جهش تولید» آمار تسهیلات

۳۱ درصد متقاضیان، تسهیلات رونق تولید گرفتند

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در پنج ماهه اول امسال حدود ۳۱ درصد از کل ثبت نام کنندگان دریافت تسهیلات رونق تولید و حدود ۲۸ درصد از ثبت نام کنندگان تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) موفق به دریافت آن‌ شده‌اند.

  • بانک ها باید نسخه ای از قرارداد را به مشتریان ارائه کنند

بانک ها باید نسخه ای از قرارداد را به مشتریان ارائه کنند

بانک مرکزی با هدف ایجاد شفافیت در روابط فیمابین بانک و مشتری و نیز لزوم توجه به فرهنگ مشتری مداری، طی بخشنامه ای بر لزوم استفاده از فرم یکنواخت عقود و اعطای یک نسخه ای از قرارداد به مشتریان توسط بانک ها تاکید کرد.

  • تکمیل اطلاعات در سامانه سمات شرط اعطای تسهیلات شد-گروه مشاوریار

تکمیل اطلاعات در سامانه سمات شرط اعطای تسهیلات شد

بر اساس بخشنامه مورخ ۳۱ تير ۱۳۹۹ بانک مرکزی به شبکه بانکی کشور، اعطای هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی‏‏‏‏‏/حقوقی صرفاً پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه متمرکز الکترونیکی تسهیلات و تعهدات (سمات) و دریافت شماره پیگیری از سامانه مذکور، مجاز خواهد بود.

  • مجوزهای لازم برای ثبت شرکت - گروه مشاوریار

مجوزهایی که برای ثبت شرکت لازم است

در بخشنامه شماره ی 133680 /93 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور موضوعاتی تعیین شده اند که افراد برای شروع فعالیت در این موضوعات و ثبت شرکت ابتدا بایستی مجوز مربوطه را از مراجع ذیربط تهیه کنند.

  • کسب و کار اینترنت - گروه مشاوریار

کسب و کار اینترنتی از ۰ تا ۱۰۰

کسب و کار اینترنتی فعالیتی است که در بستر مجازی انجام می گیرد. مدل های مختلفی برای این نوع کسب و کار می توان در نظر گرفت. تولید محتوا و فروش کالا و خدمات از جمله مدل های کسب و کارهای اینترنتی محسوب می شوند. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با کسب و کار اینترنتی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

  • moshaveryar post 1 | گروه مشاوریار

رتبه بندی شرکت (گرید بندی) چیست؟

رتبه بندی در واقع نوعی معیار تشخیص اندازه گیری و مقیاس گذاری برای تضمین کیفیت و صلاحیت کار شرکتها است. رتبه بندی شرکت از نظر سازمان فنی و عمران شرکتها به دو دسته شرکتهای پیمانکاری و مشاور تقسیم می شوند.

آماده همکاری هستید؟

تنظیم قرارکاری