درخواست بررسی اسناد

شما عزیزان می توانید با درج مشخصات خود در فرم زیر درخواست بررسی اسناد خود را تنظیم نموده تا همکاران ما نسبت به بررسی اسناد و برقراری ارتباط اقدام نمایند. این در صورتی است که شما به توافقات اولیه جهت انجام امورات خود با گروه مشاوریار رسیدید، و با تکمیل فرم زیر اقدام به درخواست بررسی اسناد خود خواهید نمود. از اینکه به ما اعتماد می کنید ممنونیم.

ارسال مدارک هیچ مسئولیتی برای ما ایجاد نمیکند و وجه واریزی فقط برای مطالعه، بررسی و مشاوره مهندسی می باشد، متقاضی تعهد می نماید که مبالغ واریزی فوق را با علم و آگاهی کامل واریز نموده و مبلغ واریزی قابل عودت و بازگشت نمی باشد.


    راه های ارتباطی

    موبایل برای تنظیم قرارکاری

    شنبه تا چهارشنبه

    1123 074 0912

    8:30 صبح – 4:00 عصر

    ارائه‌ی خدمات مشاوره سرمایه گذاری و خدمات مشاوره ی صنعتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران، مدیریت و نظارت بر پروژه های صنعتی و کشاورزی و اجرای پروژه های صنعتی کشور با اتكاء به كارآمدی سازمانی و دانش فنی متخصصین، رعایت اصول مالی و اقتصادی، ارتقاء اعتبار نام تجاری با هدف ایجاد اعتماد و رضایت کلیه ذینفعان

    فعالیت های گروه مشاوریار

    فعالیت های ما

    به علت گستره ی وسیع فعالیت های گروه مشاوریار و پرداختن به صنایع گوناگون و توجه به شرایط خاص متقاضیان، انعطاف پذیری در شرایط و رویه های انعقاد قرارداد، یکی از اصول شرکت است و متناسب با شرایط هر متقاضی، بهترین و مناسب ترین چارچوب قراردادی، طراحی و اجرا می گردد.

    خدمات اداری و حقوق

    خدمات اداری

    خدمات اداری و مهندسی

    خدمات اداری و مهندسی

    خدمات فنی و اقتصادی

    گروه فنی و اقتصادی

    گروه مهندسی ذوب و فولاد

    گروه خدمات مهندسی ذوب و فولاد

    کنترل پروژه و امور قراردادها

    گروه كنترل پروژه و امور قراردادها

    مشاوره سیستم های فناوری اطلاعات

    مشاوره سیستم های فناوری اطلاعات